Πίνδος Άνω Αγιάννη - Μ.Αλέξανδρος Τριλόφου 4-0

Καλύτεροι και ανώτεροι στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι.Κι έτσι κατόρθωσαν και πήραν ακόμα μία νίκη.

Σε ακόμα μια επιβλητική νίκη έφτασε η ομάδα του Άνω Αγιάννη και παρέμεινε στην κορυφή για ακόμα ένα παιχνίδι.
 Στο πρώτο ημίχρονο οι δύο ομάδες ήταν μέτριες και δεν και προσπαθούσαν να δημιουργήσουν ευκαιρίες μπροστά στις δύο εστίες,οι γηπεδούχοι ήταν αυτοί που είχαν τις πιο πολλές και ουσιαστικές προσπάθειες,ενώ οι φιλοξενούμενοι είχαν λιγοστές αλλά επικίνδυνες προσπάθειες.
Λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου ο Άνω Αγιάννης άνοιξε το σκορ με τον Κατσαβάκη έπειτα από αναστάτωση στα αντίπαλα καρέ ο Κυραλίδης πάσαρε με δυσκολία στον Κατσαβάκη ο οποίος με πλασέ σε κενή εστία έκανε το 1-0.
Οι γηπεδούχοι μπήκαν πιο δυνατά και πιο αποφασισμένοι στο δεύτερο ημίχρονο για να κλειδώσουν το παιχνίδι,αυτό τελικά ήρθε λίγο μετά την έναρξη του δευτέρου μέρους με τον Γρηγοριάδη ο οποίος βρέθηκε στον κατάλληλο χώρο την κατάλληλη στιγμή και με ωραίο αριστερό σουτ διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του και έγραψε το 2-0.Η ομάδα του Αγιάννη βρήκε πατήματα και χώρους κι έτσι κατάφερε να φτάσει και σε ένα ακόμα τέρμα.Το 3-0 ήρθε μετά από ατομική ενέργεια  του Γιαννή ο οποίος τριπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.Το σκορ έκλεισε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κατσαβάκη που διαμόρφωσε το τελικό 4-0.

Η ενδεκάδα του Άνω Αγιάννη (Αντώνης Τσουργιάννης) : Σιούντας , Κακκάρας , Κεραλίδης , Καραγαλίδης (Υμέρι) , Διαμαντόπουλος , Γρηγοριάδης , Θωμά (Καρράς) , Τσιβαλίδης (Σιδηρόπουλος) , Γιαννής , Κυραλίδης , Κατσαβάκης.